"Magyarságunk értékei" vetélkedő diákoknak - az első forduló lezárult2016. december 6. (kedd) 11:38

Az első forduló 2016. december 2-án lezárult. Minden résztvevő csapatnak köszönjük, hogy a forduló kérdéssorát kitöltötte. Gratulálunk a továbbjutóknak és további sok sikert kívánunk.

A második fordulóba a következő csapatok jutottak:

Általános Iskolás csapatok (nem a továbbjutás sorrendjében)

Csapatnév Iskola Település
Arnót 8.0 Arnóti Weöres Sándor Általános Iskola Arnót
Bársony Borsok Bársony János Általános Iskola Miskolc
edelényi bocsok Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda Edelény
Égenjáró élenjárók Kántor Mihály Általános Iskola Cigánd
Emlékek őrei Kántor Mihály Általános Iskola Cigánd
Fantasztikus Négyes Mályi Móra Ferenc Általános Iskola Mályi
Gombóta Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola Mezőkövesd
Huszti Nárciszok Huszti Magyar Tannyelvű Általános Iskola Huszt
Kis kurucok Bekecsi II. Rákóczi Ferenc Informatikai és Matematikai Általános Iskola Bekecs
Kockás liliom Petőfi Sándor Iskolaközpont Csíkdánfalva
Lajtorja Sajóvámosi Arany János Általános Iskola Sajóvámos
Mályilányok Mályi Móra Ferenc Általános Iskola Mályi
Pampucka Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola Mezőkövesd
PATAKI CSODÁK Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak
Serényisek Serényi László Általános Iskola Putnok
Sziporka Alapiskola és Óvoda Boly
Szuperhold Lajos Árpád Általános Iskola Dédestapolcsány
Telázsi csapat Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola Mezőkövesd
Zrinyisek Encsi Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI Encs

Középiskolás csapatok (nem a továbbjutás sorrendjében)

Csapatnév Iskola Település
A főhorgász csapata MSZC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma Mezőkövesd
Arany csapat MSZC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma Mezőkövesd
Aszúszemek Tokaji Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium Tokaj
bmg Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium Beregszász
Ez S(e)M Csapat Segítő Mária Római Katolikus Gimnázium Csíkszereda
Gejöc Kisgejöci Egry Ferenc Oktatási-Nevelési Komplexum Gejöc
Hagyományörzők Miskolci Szakképzési Centrum Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakgimnázium Miskolc
Határok nélkül Tornaljai Gimnázium Tornalja
Kolibrik Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Encs
Kossuth kincsei Szerencsi SZC Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Sátoraljaújhely
Kurucok Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Encs
Lampertszász Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium Beregszász
Legények MSZC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma Mezőkövesd
Nagydobronyi "értékőrzők" Nagydobronyi Középiskola Nagydobrony
Nyerőpónik SOŠ-Szakközépiskola Szepsi-Moldava nad Bodvou
Sóvirágok Aknaszlatinai Bolyai János Középiskola Aknaszlatina
Szőlőszemek Tokaji Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium Tokaj
Vissza